External Entities (3.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (58 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: yes
eu: bai

en: List
eu: Zerrenda

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Version
eu: Bertsioa

en: all
eu: denak

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: View
eu: Bista

en: Notes
eu: Oharrak

en: ID
eu: IDa

en: Files
eu: Fitxategiak

en: no
eu: ez

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Fields
eu: Eremuak

en: Mode
eu: Modoa

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Caching
eu: Cache-a

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Query
eu: Kontsulta

en: Info
eu: Informazioa

en: Reversed
eu: Alderantzikatu

en: Base path
eu: Bide basea

en: Read only
eu: Irakurtzeko soilik

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Simple
eu: Sinplea

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: @type: updated %title.
eu: @type: %title eguneratuta.

en: @type: added %title.
eu: @type: %title gehituta.

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Column
eu: Zutabe

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: @type %title has been created.
eu: %title @type sortua izan da.

en: @type %title has been updated.
eu: %title @type eguneratua izan da.

en: Language settings
eu: Hizkuntza ezarpenak

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu

en: <em>Edit @type</em> @title
eu: <em>Editatu @type</em> @title

en: Page number
eu: Orrialde zenbakia

en: Original language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: (this translation)
eu: (itzulpen hau)

en: (all translations)
eu: (itzulpen guztiak)

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
