External Entities (3.0.0-rc1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Language settings
ga: Socruithe teanga
