External Entities (3.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (106 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: yes
hu: igen

en: List
hu: Lista

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Version
hu: Verzió

en: all
hu: mind

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: View
hu: Megtekintés

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: ID
hu: Azonosító

en: Files
hu: Fájlok

en: no
hu: nem

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Fields
hu: Mezők

en: Mode
hu: Mód

en: Authored by
hu: Szerző

en: Caching
hu: Gyorsítótárazás

en: Id
hu: Azonosító

en: Filters
hu: Szűrők

en: Do nothing
hu: Ne történjen semmi

en: seconds
hu: másodperc

en: API key
hu: API kulcs

en: Constant
hu: Állandó

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Info
hu: Infó

en: Generic
hu: Általános

en: Reversed
hu: Fordított

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Base path
hu: Bázis útvonal

en: Read only
hu: Csak olvasható

en: Storage
hu: Tárolás

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: Mapping
hu: Leképzés

en: @type: updated %title.
hu: @type: %title frissítve lett.

en: @type: added %title.
hu: @type: %title hozzáadva.

en: Identifier
hu: Azonosító

en: Offset
hu: Eltolás

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: Column
hu: Oszlop

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Formatter
hu: Formázó

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Boolean
hu: Logikai

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Permanent
hu: Állandó

en: @type %title has been created.
hu: %title @type létrejött.

en: @type %title has been updated.
hu: %title @type frissítve lett.

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Language settings
hu: Nyelvi beállítások

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Date and time
hu: Dátum és idő

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Number of pages
hu: Oldalak száma

en: Queries
hu: Lekérdezések

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Manage display
hu: Megjelenés beállítása

en: <em>Edit @type</em> @title
hu: <em>@title</em> @type szerkesztése

en: Save format
hu: Formátum mentése

en: Read-only
hu: Csak olvasható

en: Number of items per page
hu: Elemek oldalankénti száma

en: Page number
hu: Oldalszám

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Use field template
hu: Mezősablon használata

en: Display all values in the same row
hu: Minden érték megjelenítése egy sorban.

en: Auto-detect
hu: Automatikus felismerés

en: Rendered entity
hu: Leképzett entitás

en: Manage form display
hu: Űrlap megjelenítésének beállítása

en: First and last only
hu: Csak első és utolsó

en: Placeholders
hu: Helykitöltők

en: Original language
hu: Eredeti nyelv

en: There was a problem creating field %label: @message
hu: %label mező létrehozásakor hiba történt: @message

en: Column used for click sorting
hu: Kattintásos rendezéshez használt oszlop

en: Number of values is required.
hu: Az értékek száma kötelező.

en: no caching
hu: nincs gyorsítótárazás

en: (this translation)
hu: (ez a fordítás)

en: (all translations)
hu: (minden fordítás)

en: Group by column
hu: Csoportosítás oszlop szerint

en: Group by columns
hu: Csoportosítás oszlopok szerint

en: The username of the content author.
hu: A tartalom szerzőjének felhasználóneve.

en: Provides links to perform entity operations.
hu: Hivatkozásokat nyújt az entitásokon végzett műveletekhez.

en: Entity delete link
hu: Entitás törlési hivatkozás

en: Entity edit link
hu: Entitás szerkesztési hivatkozás

en: Link to @entity_type_label
hu: Hivatkozás: @entity_type_label

en: Provide a view link to the @entity_type_label.
hu: @entity_type_label számára egy megtekintési hivatkozást biztosít.

en: Link to edit @entity_type_label
hu: Hivatkozás @entity_type_label szerkesztéséhez

en: Provide an edit link to the @entity_type_label.
hu: @entity_type_label számára egy szerkesztési hivatkozást biztosít.

en: Link to delete @entity_type_label
hu: Hivatkozás @entity_type_label törléséhez

en: Provide a delete link to the @entity_type_label.
hu: @entity_type_label számára egy törlési hivatkozást biztosít.

en: Renders an entity in a view mode.
hu: Egy entitást jelenít meg egy nézetmódban.

en: Updated alias for %label @id.
hu: @id %label útvonalálneve frissült.

en: Output the URL as text
hu: Webcím megjelenítése szövegként

en: Output an absolute link
hu: Egy abszolút hivatkozás megjelenítése
