External Entities (3.0.0-rc1) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Mode
or: ଧାରା

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍
