External Entities (3.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: yes
os: ойы

en: List
os: Номхыгъд

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: View
os: Фенд
