External Entities (3.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: List
ug: تىزىملىك

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: no
ug: ياق

en: Mode
ug: مودېل

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Read only
ug: ئوقۇغىلى بولىدۇ

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: Language settings
ug: تىلنى تەڭشەش

en: Date and time
ug: چېسلا ۋە ۋاقىت

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى

en: Page number
ug: بەت سانى
