External Entities (3.0.0-rc2) - en to bo translation catalogue (75 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: yes
bo: ཡིན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: no
bo: མིན

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Caching
bo: བར་གསོག་བྱེད་པ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Reversed
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེས་ཟིན་པ

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Base path
bo: རྨང་གཞིའི་སྦྲེལ་ལམ

en: Read only
bo: ལྟ་ཀློག་ཁོ་ན

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: @type: updated %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: @type: added %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: @type %title has been created.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: @type %title has been updated.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: Language settings
bo: སྐད་རིགས་སྒྲིག་འགོད

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག

en: Number of pages
bo: དྲ་ངོས་གྲངས་ཀ

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ

en: <em>Edit @type</em> @title
bo: <em>@type</em>@title<em>་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད</em>

en: Save format
bo: རྣམ་གཞག་ཉར་ཚགས་བྱེད

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Use field template
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་དཔེ་གཞི་སྤྱོད་པ

en: Display all values in the same row
bo: ཕྲེང་གཅིག་གི་ནང་གི་ཐོབ་གྲངས་ཡོངས་མངོན་པ

en: @label:delta
bo: @label།delta

en: First and last only
bo: ཐོག་མ་དང་རྗེས་མ་ཁོ་ན

en: Column used for click sorting
bo: མནན་ནས་གོ་རིམ་སྒྲིག་པར་སྤྱོད་དགོས་པའི་བསྟར་བ
