External Entities (3.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (103 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: yes
ca: sí

en: List
ca: Llistat

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Version
ca: Versió

en: all
ca: tot

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Files
ca: Fitxers

en: Separator
ca: Separador

en: Page
ca: Pàgina

en: Fields
ca: Camps

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Caching
ca: Emmagatzemament en memòria cau

en: Filters
ca: Filtres

en: Do nothing
ca: No facis res

en: Sort by
ca: Ordena per

en: seconds
ca: segons

en: Query
ca: Consulta

en: Reversed
ca: Inverteix

en: Authentication
ca: Autenticació

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Base path
ca: Camí base

en: Read only
ca: De només lectura

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Apply
ca: Aplica

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Mapping
ca: Associacions

en: @type: updated %title.
ca: @type: %title actualitzat.

en: @type: added %title.
ca: @type: %title afegit.

en: Identifier
ca: Identificador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: Annotations
ca: Anotació

en: Column
ca: Columna

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Formatter
ca: Formatador

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Boolean
ca: Booleà

en: Bundle
ca: Embolcall

en: @type %title has been created.
ca: S'ha creat @type %title.

en: @type %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %title.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Date and time
ca: Data i hora

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Text format
ca: Format del text

en: Number of pages
ca: Nombre de pàgines

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: <em>Edit @type</em> @title
ca: <em>Edita @type</em> @title

en: Save format
ca: Desa el format

en: Read-only
ca: Només lectura

en: Page number
ca: Número de pàgina

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Use field template
ca: Utilitza la plantilla de camp

en: Display all values in the same row
ca: Mostra tots els valors a la mateixa fila

en: Rendered entity
ca: Entitat renderitzada

en: Manage form display
ca: Gestiona la presentació del formulari

en: First and last only
ca: Primer i últim únicament

en: Original language
ca: Llengua original

en: There was a problem creating field %label: @message
ca: Hi ha hagut un problema creant el camp %label: @message

en: Column used for click sorting
ca: La columna utilitzada en l'ordenació per clic

en: Number of values is required.
ca: El nombre de valors és obligatori.

en: no caching
ca: no desis en memòria cau

en: (this translation)
ca: (aquesta traducció)

en: (all translations)
ca: (totes les traduccions)

en: Group by column
ca: Agrupa per columna

en: Group by columns
ca: Agrupa per columnes

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.

en: Provides links to perform entity operations.
ca: Proporciona enllaços per a dur a terme operacions en entitats.

en: Entity delete link
ca: Enllaç per suprimir l'entitat

en: Entity edit link
ca: Enllaç per editar l'entitat

en: Link to @entity_type_label
ca: Enllaça a @entity_type_label

en: Provide a view link to the @entity_type_label.
ca: Proporciona un enllaç a la visualització de @entity_type_label.

en: Link to edit @entity_type_label
ca: Enllaç per editar @entity_type_label

en: Provide an edit link to the @entity_type_label.
ca: Proporciona un enllaç d'edició a @entity_type_label.

en: Link to delete @entity_type_label
ca: Enllaç per suprimir @entity_type_label

en: Provide a delete link to the @entity_type_label.
ca: Proporciona un enllaç de suprimir @entity_type_label.

en: Renders an entity in a view mode.
ca: Representa una entitat en mode de visualització.

en: Output the URL as text
ca: Mostra l'URL com a text

en: Output an absolute link
ca: Mostra un enllaç absolut
