External Entities (3.0.0-rc2) - en to et translation catalogue (102 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Version
et: Versioon

en: all
et: kõik

en: Major version
et: Peamine versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Files
et: Failid

en: no
et: ei

en: Separator
et: Eraldaja

en: Page
et: Lehekülg

en: Fields
et: Väljad

en: Mode
et: Viis

en: Authored by
et: Autor

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Id
et: ID

en: Desc
et: Kahanev

en: Filters
et: Filtrid

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Constant
et: Konstant

en: Query
et: Päring

en: Reversed
et: Vastupidine

en: Authentication
et: Autentimine

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Base path
et: Baasasukoht

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: Storage
et: Ladu

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: Simple
et: Lihtne

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: @type: added %title.
et: @type: %title lisatud.

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Offset
et: Nihe

en: Column
et: Tulp

en: - Select -
et: - Vali -

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Bundle
et: kogum

en: Permanent
et: Alaline

en: @type %title has been created.
et: @type %title on loodud.

en: @type %title has been updated.
et: @type %title on uuendatud.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Language settings
et: Keelesätted

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Number of pages
et: Lehekülgede arv

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Save format
et: Salvestamise vorming

en: Page number
et: Lehekülje number

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Hash
et: Räsi

en: Asc
et: Kasvav

en: Use field template
et: Kasuta välja templiiti

en: Display all values in the same row
et: Näita kõiki väärtusi samal real

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva

en: First and last only
et: Ainult esimene ja viimane

en: Original language
et: Algne keel

en: There was a problem creating field %label: @message
et: Tekkis probleem välja %label loomisel: @message

en: Number of values is required.
et: Väärtuste arvu määramine on kohustuslik.

en: no caching
et: ei puhverdata

en: (this translation)
et: (praegune tõlge)

en: (all translations)
et: (kõik tõlked)

en: Group by column
et: Grupeeri veeru järgi

en: Group by columns
et: Grupeeri veergude järgi

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.

en: Entity delete link
et: Olemi kustutamise link

en: Entity edit link
et: Olemi muutmise link

en: Link to @entity_type_label
et: Link @entity_type_label-le

en: Link to edit @entity_type_label
et: Link @entity_type_label-i muutmiseks

en: Link to delete @entity_type_label
et: Link @entity_type_label-i kustutamiseks

en: Renders an entity in a view mode.
et: Renderdab olemi kuvarežiimis.
