External Entities (3.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (84 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: yes
lt: taip

en: List
lt: Sąrašas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Version
lt: Versija

en: all
lt: visi

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Files
lt: Failai

en: no
lt: ne

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Page
lt: Puslapis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Mode
lt: Būdas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Desc
lt: Maž

en: Filters
lt: Filtrai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Constant
lt: Konstanta

en: Query
lt: Užklausa

en: Info
lt: Informacija

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: ‹ Previous
lt: ‹ Ankstesnis

en: Next ›
lt: Kitas ›

en: Base path
lt: Bazinis kelias

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: Storage
lt: Saugykla

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Simple
lt: Paprastas

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: @type: added %title.
lt: @type: pridėtas %title.

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Field mapping
lt: Laukų žemėlapis

en: Column
lt: Stulpelis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Boolean
lt: Loginis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: - All -
lt: - Visos -

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: « First
lt: « Pirmas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: Save format
lt: Išsaugoti formatą

en: Read-only
lt: Tik skaitymui

en: Page number
lt: Puslapio numeris

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Hash
lt: Maiša

en: Asc
lt: Did

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: Number of values is required.
lt: Reikšmių skaičius yra privalomas.

en: no caching
lt: nekešuojamas

en: (this translation)
lt: (šis vertimas)

en: (all translations)
lt: (visi vertimai)

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.
