External Entities (3.0.0-rc2) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: yes
mn: тийм

en: List
mn: Жагсаалт

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Files
mn: Файлууд

en: no
mn: үгүй

en: Page
mn: Хуудас

en: Mode
mn: Горим

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Language settings
mn: Хэлний тохируулга

en: Date and time
mn: Огноо цаг

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
