External Entities (3.0.0-rc2) - en to ms translation catalogue (48 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Prefix
ms: Tatatanda awalan

en: Suffix
ms: Akhiran

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: yes
ms: ya

en: List
ms: Senarai

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Version
ms: Versi

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Field
ms: Medan

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Files
ms: Fail

en: no
ms: tidak

en: Separator
ms: Pemisah

en: Page
ms: Halaman

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Mode
ms: Mod

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Desc
ms: Menurun

en: Filters
ms: Penapis-penapis

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: seconds
ms: saat

en: Read only
ms: Baca sahaja

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: Apply
ms: Pohon

en: Manage fields
ms: Uruskan medan-medan

en: @type: updated %title.
ms: @type: %title telah dikemaskinikan.

en: @type: added %title.
ms: @type: %title telah ditambahkan.

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: @type %title has been created.
ms: @type %title telah dicipta.

en: @type %title has been updated.
ms: @type %title telah dikemaskini.

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: Language settings
ms: Seting bahasa

en: - All -
ms: - Semua -

en: Date and time
ms: Tarikh dan masa

en: Text format
ms: Format teks

en: Manage display
ms: Uruskan paparan

en: Save format
ms: Simpan format

en: Asc
ms: Menaik
