External Entities (3.0.0-rc2) - en to my translation catalogue (29 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: List
my: စာရင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: all
my: အားလုံး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Language settings
my: ဘာသာစကားဆိုင်ရာ အပြင်အဆင်များ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်

en: Text format
my: စာသားပုံစံ

en: Page number
my: စာမျက်နှာအမှတ်
