External Entities (3.0.0-rc2) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: yes
rw: Yego

en: List
rw: Urutonde
