External Entities (3.0.0-rc2) - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: yes
sq: po

en: List
sq: Lista

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: no
sq: jo

en: Page
sq: Faqe

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Filters
sq: Filtrat

en: Read only
sq: Vetëm lexim

en: @type: updated %title.
sq: @type: %title u rifreskua.

en: @type: added %title.
sq: @type: u shtua %title.

en: @type %title has been created.
sq: @type %title u krijua.

en: @type %title has been updated.
sq: @type %title u përditësua.

en: Language settings
sq: Rregullimet e stemës

en: Date and time
sq: Data dhe ora
