External Entities (3.0.0-beta5) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: yes
mr: हो

en: List
mr: यादी

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Version
mr: आवृत्ती

en: all
mr: सर्व

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: ID
mr: आय डी

en: Files
mr: फाईल्स

en: Read only
mr: फक्त वाचण्यासाठीच

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Boolean
mr: बूलीय

en: Bundle
mr: बंडल

en: @type %title has been updated.
mr: @type %title संग्रहीत केले

en: Text format
mr: टेक्सटचा फॉरमॅट
