External Entities (3.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (28 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: yes
ur: جی ہاں

en: List
ur: فہرست

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Version
ur: ورژن

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Mapping
ur: میپنگ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Boolean
ur: بولین

en: Bundle
ur: بنڈل

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر

en: « First
ur: » ابتدائی

en: Text format
ur: متن کی آرائش
