External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
