External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: - All -
te: - అన్ని -

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
