External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Invalid display id @display
az: Yanlış displey id @display

en: There are no @types available to add.
az: Əlavə etmək üçün @types yoxdur.

en: - All -
az: - Hamısı -

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Add and configure @types
az: @types əlavə edin və konfiqurasiya edin

en: Rendered entity
az: Göstərilən varlıq

en: Reference type
az: İstinad növü

en: No view mode selected
az: Baxış rejimi seçilməyib

en: Selected:
az: Seçildi:

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
az: %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id obyektində %field_name sahəsindən istifadə edərək, %entity_type: %entity_id obyektini göstərərkən rekursiv göstərmə aşkarlandı. Göstərilmə dayandırılır.
