External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Password
bg: Парола

en: - None -
bg: - Не -

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие
