External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།
