External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Password
mn: Нууц үг

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: There are no @types available to add.
mn: Энд нэмэх ямар нэгэн  @types алга.
