External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Password
sl: Geslo

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka
