External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Password
sv: Lösenord

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Category
sv: Kategori

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Are you sure you want to delete %label?
sv: Är du säker på att du vill radera %label?

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Add @type
sv: Lägg till @type

en: Invalid display id @display
sv: Ogiltig ID för visningen @display

en: There are no @types available to add.
sv: Det finns inga @types tillgängliga att lägga till.

en: - All -
sv: - Alla -

en: Resource
sv: Resurs

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Add and configure @types
sv: Lägg till och konfigurera @types

en: Rendered entity
sv: Genererat objekt

en: Reference type
sv: Typ av referens

en: No view mode selected
sv: Inget vyläge valt

en: Selected:
sv: Vald:

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
sv: Rekursiv återgivning upptäcktes vid återgivning av objekt %entity_type: %entity_id, som använder %field_name field på objekt %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id. Avbryter återgivning.
