External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Category
ur: زمرہ

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
