External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Label
be: Подпіс

en: Domain
be: Дамен

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Bundle
be: Набор

en: Dependencies
be: Залежнасці
