External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Label
ca: Etiqueta

en: Domain
ca: Domini

en: Found
ca: Trobat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Missing
ca: Perdut

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Mapping
ca: Associacions

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Properties
ca: Propietats

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Resource
ca: Recurs

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Exposed
ca: Exposat

en: Target Entity Type ID
ca: ID del tipus d'entitat destí
