External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Mapping
ta: பொருத்தல்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Properties
ta: பண்புகள்

en: Bundle
ta: பொதி

en: Resource
ta: வளம்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
