External Entity Server (1.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Label
ja: ラベル

en: Domain
ja: ドメイン

en: Found
ja: 検出

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Missing
ja: 喪失

en: Authentication
ja: 認証

en: Mapping
ja: マッピング

en: Domains
ja: ドメイン

en: Field Name
ja: フィールド名

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Properties
ja: プロパティー

en: Bundle
ja: バンドル

en: Resource
ja: リソース

en: Dependencies
ja: 依存関係

en: Exposed
ja: 外部設置

en: Target Entity Type ID
ja: 対象のエンティティタイプID

en: Authentication Provider
ja: 認証プロバイダー
