External Link Pop-up (2.0.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
