External Link Pop-up (2.0.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Custom
ja: カスタム

en: Default width
ja: デフォルトの横幅

en: Are you sure you want to delete %label?
ja: %label を本当に削除しますか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Domains
ja: ドメイン

en: %name must be higher than or equal to %min.
ja: %name は%min以上でなくてはなりません。
