External Link Pop-up (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Are you sure you want to delete %label?
hu: „%label” biztosan törölhető?

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Domains
hu: Domének

en: Text formats
hu: Szövegformátumok
