External Link Pop-up (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Are you sure you want to delete %label?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %label؟

en: Text formats
ps: متن بڼې
