External Link Pop-up (8.x-1.1-beta1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Are you sure you want to delete %label?
ca: Esteu segur de voler suprimir %label?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Text formats
ca: Formats de text
