External Link Pop-up (8.x-1.1-beta1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Custom
nl: Aangepast

en: Are you sure you want to delete %label?
nl: Weet u zeker dat u %label wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Domains
nl: Domeinen

en: Text formats
nl: Tekstopmaak
