External Link Pop-up (8.x-1.1-beta1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Custom
sv: Anpassad

en: Are you sure you want to delete %label?
sv: Är du säker på att du vill radera %label?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Domains
sv: Domäner

en: Body text
sv: Brödtext

en: Text formats
sv: Textformat
