External Link Pop-up (8.x-1.10) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Custom
ru: Собственная

en: Default width
ru: Ширина по умолчанию

en: Are you sure you want to delete %label?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %label?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Domains
ru: Домены

en: Text formats
ru: Текстовые форматы

en: %name must be higher than or equal to %min.
ru: Значение "%name" должно быть больше или равно %min.
