External Link Pop-up (8.x-1.11) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Custom
ar: مخصص

en: OK
ar: موافق

en: Are you sure you want to delete %label?
ar: هل أنت متأكد بأنك تريد حذف %label?

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: %name must be higher than or equal to %min.
ar: يجب ان يكون %name أكبر من أو مساوي ل%min.
