External Link Pop-up (8.x-1.11) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: OK
el: ΟΚ

en: Are you sure you want to delete %label?
el: Είστε σίγουροι για τη διαγραφή του %label;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: %name must be higher than or equal to %min.
el: Το %name πρέπει να είναι μεγαλύτερο ή ίσο με %min.
