External Link Pop-up (8.x-1.11) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Custom
tr: Özel

en: OK
tr: Tamam

en: Default width
tr: Öntanımlı genişlik

en: Are you sure you want to delete %label?
tr: %label etiketini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Domains
tr: Alan adları

en: %name must be higher than or equal to %min.
tr: %name %min değerinden büyük ya da eşit olmalı.
