External Link Pop-up (8.x-1.12) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
