External Link Pop-up (8.x-1.12) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
