External Link Pop-up (8.x-1.12) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Default width
ro: Lăţimea implicită

en: Are you sure you want to delete %label?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %label?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: %name must be higher than or equal to %min.
ro: %name trebuie să fie mai mare sau egal cu %min.
