External Link Pop-up (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek
