External Link Pop-up (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Custom
oc: Personalizat

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Default width
oc: Largor per defaut

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Domains
oc: Domenis

en: Text formats
oc: Formats de tèxte
