External Link Pop-up (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Custom
da: Tilpasset

en: Default width
da: Standardbredde

en: Are you sure you want to delete %label?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %label?

en: Machine name
da: Internt navn

en: Domains
da: Domæner

en: Body text
da: Brødtekst

en: Text formats
da: Tekstformater

en: %name must be higher than or equal to %min.
da: %name skal være større end eller lig med %min.
