External Link Pop-up (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Custom
cs: Vlastní

en: Are you sure you want to delete %label?
cs: Opravdu chcete smazat %label?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Domains
cs: Domény

en: Text formats
cs: Formáty textu

en: %name must be higher than or equal to %min.
cs: %name musí být vyšší nebo rovno %min.
