External Link Pop-up (8.x-1.6) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: تدوین

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Custom
fa: سفارشی

en: OK
fa: موافقت

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Text formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: %name must be higher than or equal to %min.
fa: %name باید بزرگتر یا برابر با %min باشد.
