External Link Pop-up (8.x-1.9) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Text formats
bg: Входни формати
